Komputery

Asus

Zaproponujemy i stworzymy komputer, który najlepiej będzie odpowiadał Państwa potrzebom. Będzie to komputer zrobiony przez nas, co znacznie skraca czas jego konserwacji, ewentualnych napraw, minimalizując przestoje w pracy, a w przyszłości dający możliwość modernizacji, co w przypadku firm daje duże oszczędności finansowe. Klient, który do nas trafia, nie zostaje zasypany dużą ilością informacji, z których większość, nic Mu nie mówi. Pierwsze, o co zapytamy, to do czego będzie używany komputer i dopiero gdy usłyszymy odpowiedź, doradzimy odpowiednie rozwiązanie.

W dzisiejszych czasach coraz większą rolę odgrywa wygląd komputera i ilość miejsca jakie zajmuje. Jesteśmy na to gotowi. Dobierzemy sprzęt, który estetycznie będzie pasował do pomieszczenia i dzięki odpowiedniej budowie, zapewni Państwu wysoki komfort pracy.

Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku sprawiły, że wiemy jak dobierać podzespoły, by zapewnić komputerom wysoką wydajność i zapewnić bezpieczeństwo Państwa danych.

Oferujemy również komputery, które potrafią pracować w trudnych warunkach np. dużego zanieczyszczenia powietrza, lub wysokiej wilgotności.

HP

Mamy w swojej ofercie, bardzo dużą liczbę komputerów stacjonarnych i przenośnych, znanych na całym świecie producentów jak HP, MSI, Toshiba, Dell i wielu innych.

Oferujemy również sprzęt polskich dystrybutorów np. NTT.

Gwarantujemy bardzo szybką realizację zamówień, jeśli nie mamy czegoś na miejscu, to w 90% przypadków realizujemy zamówienie tego samego lub następnego dnia.

Nie jesteśmy sklepem wielkogabarytowym, który pod hasłem promocja, próbuje pozbyć się tego, co zalega mu w magazynie. Naszym celem nie jest jednorazowa maksymalizacja zysków, stawiamy na długotrwałą współpracę, fachowość przy obsłudze Klienta, a jednocześnie zapewniamy konkurencyjne ceny.

Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat sprzedaje komputery i zna się na tym. Naszych komputerów używa kilkaset firm, urzędów administracji publicznej, szpitali itd. Zaufało nam wielu klientów, których obsługujemy od lat, a teraz zapraszamy Państwa.