Monitoring

Kamera

Systemy Monitoringu stają się coraz częstszym i coraz skuteczniejszym narzędziem w identyfikacji i schwytaniu sprawców przestępstw oraz rejestracji wykroczeń. Badania wykazują, że instalacje takie mają charakter prewencyjny i w dużej mierze wpływają na spadek popełnianych przestępstw w miejscach gdzie takie systemy są zainstalowane. Dodatkowo, posiadanie takich systemów daje zniżki podczas ubezpieczania chronionych w ten sposób obiektów.

Zajmujemy się projektowaniem, instalacją i konserwacją systemów monitoringu.

Systemy przez nas instalowane, zostały zaprojektowane w sposób ułatwiający każdemu, nawet początkującemu użytkownikowi, korzystanie, nawigację oraz wprowadzanie zmian w ustawieniach. Dają możliwość definiowania kont użytkowników i nadawania im wielu poziomów uprawnień. Wbudowane serwery Web dają możliwość dostępu do rejestratora przez oprogramowanie Klienta lub przez stronę WWW.

W celu indywidualnego dopasowania naszej oferty do Państwa potrzeb, jesteśmy w stanie zaprezentować różne rodzaje kamer, rejestratorów, by kupując sprzęt mieli Państwo gwarancję, że dokonali dobrego wyboru.

Jeżeli jesteś zainteresowany monitoringiem firmy, biura, sklepu, domu lub mieszkania skontaktuj się z nami.
biuro@rolskikomputer.pl
tel. 22 872-94-43

Rejestrator