Obsługa serwisowa i informatyczna

Rolski Komputer to rozwiązanie Twoich problemów komputerowych i informatycznych.

Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresie komputeryzacji w firmach, zaczynając od doradztwa informatycznego, dostaw sprzętu komputerowego, przez instalację sieci, wdrażanie oprogramowania, archiwizacji danych, a kończąc na konserwacji i serwisie.

Dzięki ponad 20 letniemu działaniu na rynku, posiadamy doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym jesteśmy profesjonalnym doradcą w dziedzinie wdrażania nowych technologii, oraz opieki nad już istniejącymi rozwiązaniami.

Indywidualne podejście do każdego Klienta gwarantuje porozumienie oraz osiągnięcie obustronnej satysfakcji. Naszym priorytetem jest utrzymanie bliskich relacji z naszymi Klientami.

Sukces 20 lat doświadczeń owocuje dzisiaj liczbą kilku tysięcy zadowolonych Klientów. Wieloletnia współpraca z nimi to nie tylko potwierdzenie tego, że nasza oferta jest atrakcyjna, ale również najlepszy dowód na to, że działamy profesjonalnie.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę sprzętu komputerowego, biurowego oraz oprogramowania, największych światowych producentów, ale jesteśmy również otwarci na realizację indywidualnych zamówień.

Sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie wymagają sprawnego zarządzania i profesjonalnej konserwacji, dlatego nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w ramach indywidualnych zleceń, oraz stałych umów serwisowych.

Jeżeli masz jakiś problem związany z komputerem, lub jesteś zainteresowany stałą współpracą skontaktuj się z nami.
biuro@rolskikomputer.pl
tel. 22 872-94-43