Oprogramowanie

Windows 7

Jeżeli chcą Państwo zabezpieczyć swoje dane programem antywirusowym, lub przedłużyć na kolejny rok działanie programu, który już w firmie działa, proszę zwrócić się do nas. Oferujemy licencje roczne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeżeli postanowili Państwo zmienić system operacyjny na nowy, zaktualizować wersję jakiegoś programu, sprawdzić, czy oprogramowanie z którego Państwo korzystają działa legalnie - zgodnie z licencją, przywrócić działanie licencji czasowej, proszę nas zapytać, jak to zrobić, a my doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Mamy autoryzacje pozwalające nam na sprzedaż licencji akademickich, co w znaczny sposób zmniejsza koszty oprogramowania dla organizacji edukacyjnych i naukowych.

Jeśli komputer długo się uruchamia, lub nie radzi sobie z najprostszymi operacjami, to są sposoby programowe, które mogą go przyspieszyć i usprawnić działanie.

Chcą Państwo rozpocząć działalność i potrzebne jest oprogramowanie do wystawiania faktur, prowadzenia magazynu, księgowości. Zapraszamy, jesteśmy dilerami lub współpracujemy z wiodącymi dostawcami oprogramowania w Polsce, dzięki czemu nasza oferta jest bardzo duża i konkurencyjna cenowo.

Office 2010

Mamy w ofercie oprogramowanie czołowych producentów jak: Adobe, Autodesk, AVG, Corel, ESET, Insert, Kaspersky Lab, Microsoft, Symantec.