Systemy operacyjne, programy, gry

NOD32

Posiadamy szeroką ofertę oprogramowania zarówno systemowego, jak i użytkowego, a dla Klientów którzy używają komputera do zabawy, mamy bogatą ofertę gier.

W dzisiejszych czasach komputer stał się elementem ludzkiego życia. Daje nam bardzo wiele możliwości, począwszy od pisania dokumentów, robienia zakupów, regulowania płatności, kontaktowania z ludźmi, wymiany informacji z innymi użytkownikami komputerów, prowadzenia wideokonferencji, a na graniu kończywszy. Oszczędza nasz czas i daje dostęp do wielu informacji. Jest to możliwe dzięki oprogramowaniu.

Oprogramowanie systemowe

Powstają ciągle nowe systemy zarządzające komputerem, coraz bardziej przyjazne użytkownikom i upraszczające wiele czynności. Najnowszym systemem Microsoftu jest Windows 7.

Sprawdź nowe, wspaniałe funkcje, porównaj wersje i dowiedz się, co możesz osiągnąć.

Uprościł wykonywanie codziennych zadań. Będziesz szybciej znajdować pliki, zaglądać do otwartych okien za pomocą paska zadań i przeciągać je do siebie w celu porównania.

Możesz korzystać z systemu na swój sposób. Duża poprawa wydajności , ulepszone zarządzanie urządzeniami i centrum akcji sprawiają, że komputer jest stabilniejszy

Oprogramowanie użytkowe

AVG

Oprogramowanie, którego oferta jest tak duża, że trudno ją opisać i ciągle się zwiększa.

Office 2010 dla użytkowników domowych i uczniów. Zawiera programy: Microsoft Word, Excel, PowerPoint, oraz OneNote. Te cztery aplikacje z powodzeniem wystarczają do większości zadań - od utworzenia harmonogramu zmywania, przez listę zakupów i domowy budżet, po szkolną prezentację.

Programy antywirusowe, które zabezpieczają Twój komputer, przed wirusami i sprawiają, by nikt nie zdobył Twoich prywatnych danych. Oprogramowanie do przechwytywania danych ze starych nośników danych, jak kasety video i obróbki ich.

Oraz wiele innych.

Gry

Gram.pl

Codziennie nowe gry! Gry akcji, gry przygodowe, gry logiczne, gry wyścigi, gry strategiczne, gry sportowe, gry multiplayery i wiele innych.

Jeżeli w naszej ofercie nie znajdziesz gry, której szukasz, zapraszamy na portal gram.pl z którym współpracujemy.